Lajmet e fundit

UEFA U-17, STARTOJNE SOT NDESHJET E TURNEUT ELEMIN…

Pas përfundimit të turneut të U-19, me ndeshjet e zhvillua... lexo më shumë »

KOMBËTARJA, NDESHJE MIQËSORE ME TURQINË NË DATËN …

Federata Shqiptare e Futbollit konfirmon zyrtarisht kundër... lexo më shumë »

Konferencë për shtyp e trajnerit Xhemal Mustedanag…

Trajneri i përfaqësues U-17 Dzemal Mustedanagic ka dalë so... lexo më shumë »

Konferencë për shtyp e trajnerit Armir Grima

Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit për femrat, A... lexo më shumë »

FSHF dhe Arbitrat, sezoni 2017-2018 me një marrëve…

Federata Shqiptare e Futbollit dhe arbitrat e të gjitha ni... lexo më shumë »

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
16
6
5
1
0
2
13
6
4
1
1
3
9
6
2
3
1
4
9
6
2
3
1
5
8
6
2
2
2

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil
Versioni desktopVersioni mobile