Lajmet e fundit

VENDIM I KOMISIONIT TE ETIKES

KOMISIONI I ETIKES Ne bazë të nenit 17, 18 e vijues të Ko... lexo më shumë »

KOMBËTARET RAJONALE/ MOSHA U-17, DURRËSI MPOSHT TI…

Janë luajtur sot në Durrës dhe Fier takimet e radhës për j... lexo më shumë »

KOMBËTARET RAJONALE/ MOSHA U-13, TIRANA DHE ELBASA…

Kanë përfunduar edhe takimet e sotme në garën tashmë të ha... lexo më shumë »

Kombetarja e femrave U-19 fiton trofeun "Mont…

Sukses i bukur dhe tërësisht i merituar për ekipin kombëta... lexo më shumë »

FSHF: TRAJNERI I RI I KOMBËTARES ZGJIDHET BRENDA M…

Federata e Futbollit kërkon të bëjë me dije të gjithë opinio... lexo më shumë »

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
75
36
20
15
1
2
72
36
19
15
2
3
72
36
21
9
6
4
44
36
11
11
14
5
40
36
12
10
14

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil
Versioni desktopVersioni mobile