Lajmet e fundit

Gjysemfinalet e Kupes se Shqiperise, hidhet shorti…

Ne oren 11.00 ne ambientet e Federates Shqiptare te Futbol... lexo më shumë »

PROGRAMI I PLOTE I EKIPIT KOMBETAR DHE AKTIVITETEV…

Zyra e Marëdhënieve me Publikun dhe Mediat në FSHF ju bën ... lexo më shumë »

Arbëreshët e Horës në Palermo, nesër takim me dele…

Dita e premte, si dita e ndeshjes së skuadrës kombëtare të... lexo më shumë »

Vendimi i Komisionit te Disiplines se FSHF date 22…

1.KF “Skenderbeu”, për sjellje të gabuar të spektatorëve d... lexo më shumë »

FSHF dhe Coca-Cola edicionin e radhes per kupen …

Si cdo edicion, edhe ketet vit FSHF dhe Coca-Cola Bottling... lexo më shumë »

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
52
26
13
13
0
2
52
26
14
10
2
3
50
26
14
8
4
4
36
26
9
9
8
5
32
26
7
11
8

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil
Versioni desktopVersioni mobile