Lajmet e fundit

Turneu “Lazio Cup”, U-19 e nis me barazim

Kombëtarja U19 ka marrë vetem një barazim pa gola 0-0 në s... lexo më shumë »

KOMBËTARJA E BOGDANIT, SOT NIS TURNEUN “LAZIO CUP…

Sot nis edhe turneu “Lazio Cup” në Itali ku do të marrë pj... lexo më shumë »

Turneu "Coca Cola", të mërkuren shpallet…

Fundi i sezonit i të gjitha garave në futbollin shqiptar, ... lexo më shumë »

Shorti për ndeshjet e play-off në Kategorinë Super…

Sot në orën 12.00 në Federatën Shqiptare të Futbollit u ho... lexo më shumë »

14 shkolla dhe 140 nxënës mbyllin turneun e Durrës…

Vazhdon gara e futbollit ndërmjet shkollave 9-vjeçare, Së ... lexo më shumë »

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
75
35
20
15
0
2
71
35
19
14
2
3
71
35
21
8
6
4
41
35
10
11
14
5
40
35
10
10
15

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil
Versioni desktopVersioni mobile