Lajmet e fundit

“Goalkeeper UEFA A” për herë të parë në Shqipëri

Ditën e martë dhe të mërkurë, respektivisht në 21 dhe 22 s... lexo më shumë »

Vendimi i Komisionit te Disiplines se FSHF date 17…

1.Lojtari i KF “Korabi”, Alfred Zefi, për goditje me koke ... lexo më shumë »

Kategoria e Parë, Kategoria e Dyte dhe moshat, nji…

Kategoria e Parë, Kategoria e Dyte dhe moshat, njihuni me ... lexo më shumë »

FSHF i kërkon klubeve opsionet e tyre për Projekt-…

Federata Shqiptare e Futbollit i ka kërkuar klubeve të par... lexo më shumë »

NJOFTIM ZYRTAR PER CESHTJEN SKENDERBEU

FSHF ben me dije opinionin sportiv publik ne lidhje me pra... lexo më shumë »

Kupa "Naim Gripshi" per moshen…

KUPA  “NAIM GRIPSHI” PEQIN PER MOSHEN  U-13 SEZONI 2013-2014 Me rastin e mbarvajtjes te aktiviteteve te miratuara nga FSHF mbi bazen e kalendareve vjetore te percaktuara me saktesi. Me dt. 08.01.2013 u zhvillua kupa “Naim Gripshi” ne Peqin sipas moshes e ndare ne tre qytete te p... lexo më shumë »

Aktivitete te moshes U7-U19

Mosha 7 – 9 vjeç ekipe 9 aktiviteti zhvillohet me 4 faza Mosha 10 – 11 vjeç ekipe 18 ndeshjet zhvillohen me dy faza Mosha 13 vjeç Ekipe 33 te ndara ne... lexo më shumë »

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

Sot ne oren 13:30, ne Kompleksin "Pepa" u zhvillua seanca e dyte stervitore e ekipit perfaqesues kombetar te... https://t.co/mnw0UmUXgc

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
46
22
12
10
0
2
44
22
13
5
4
3
42
22
11
9
2
4
28
22
7
7
8
5
27
22
6
9
7

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil