Lajmet e fundit

KOMBËTARJA U-19/ BOGDANI SHPALL LISTËN PËR DY NDE…

Kombëtarja U-19 nis grumbullimin në vigjilje të dy ndeshje... lexo më shumë »

Kategoria e Parë/ FSHF, 25-31 gusht inspektim për …

Sektori i Liçensimit të Klubeve pas inspektimit të fundit ... lexo më shumë »

KOMBËTARJA, JA PROGRAMI MEDIATIK PËR DY NDESHJET …

Datë 28 gusht ora 11:00 – KONFERENCË PËR SHTYP E TRAJNERIT... lexo më shumë »

Hidhet shorti i Kategorisë së Parë, sezoni 2017-20…

Është hedhur sot paradite, në orën 11.00 në sallën e konfe... lexo më shumë »

AXHENDA E EKIPEVE KOMBËTARE, JA DATAT E GRUMBULLI…

Duke nisur nga data 21 gusht e në vijim, ekipet kombëtare ... lexo më shumë »
Durrës, Kampionat Ballkanik për shkollat e mesme

Durrës, Kampionat Ballkanik për shkollat…

Kampionat Ballkanik, për shkollat e mesme në futboll, në versionin 5x5. Duket si një ëndërr por tashmë është një realitet i prekshëm, për nxënësit e shkollave publike dhe jo publike dhe ambientin futbolldashës në qytetin e Durrësit.Të enjten, ka nisur në këtë qytet, Kampionati Ballkanik ... lexo më shumë »
Librazhdi fiton trofeun e shkollave

Librazhdi fiton trofeun e shkollave

Federata Shqiptare e Futbollit , Zyra e saj Rajonale ne Elbasan, Bashkia e qytetit te Librazhdit dhe  Drejtoria Arsimore organizuan ndeshjet e futbollit ne kuader te Kampionatit te Shkollave te... lexo më shumë »

Aktiviteti I shkollave te mesme per te g…

         Aktiviteti I shkollave te mesme per te gjashte Rajonet do te zhvillohet ne muajin prill 2014. Ky aktivitet ka kete pjesmarrje qe do ta pasqyrojme me... lexo më shumë »

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

KOMBËTARJA U-19/ BOGDANI SHPALL LISTËN PËR DY NDESHJET MIQËSORE https://t.co/cahGGXqpq2

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
75
36
20
15
1
2
72
36
19
15
2
3
72
36
21
9
6
4
44
36
11
11
14
5
40
36
10
10
16

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil