Struktura organizative e vjeter

Presidenti
Armand DUKA
Sekretari i Pergjithshem
Ilir Shulku
Dr. i Marredhenieve me Jashte
Asistent i Sek. te Pergjithshem
Denis Bastari
Zv. Sekretar I Pergjithshem
Besnik Cela


Drejtori Teknik
TBC
Sektori i zhvillimit
të futbollit të
fëmijëve
Përgjegjës
Millan Baci
Sektori i
Ekipeve
Kombëtare.
Përgjegjës
Dritan Babamusta
Specialist
Denis Lilo
Fatos Kademi
Sektori i Zyrave
Rajonale
Përgjegjës
Besnik Cela
Sektori i
Edukimit
Përgjegjës
Astrit Maci

Ekipi
Kombëtar "A"
Trajner
Gianni De Biasi
Sektori i
Arbitrave
Përgjegjës
Sokol
Jareci
Departamenti
i Garave
Drejtor
Lysjen Nurishmi
Departamenti
i Financës
Drejtor
Flutura Dervishi
Departamenti i
PR
Drejtor
TBC
Departamenti i
Marketing
Drejtor
Gazmend
Malo
Specialist
Altin Bitincka
Sektori i
Menaxhimit
të Eventeve
Përgjegjës
Elira Kajtazi
Departamenti
i Burimeve
Njerëzore
Drejtor
Klodiana
Paluka
Departamenti
Juridik&Ligjor
Drejtor
Aldi Topçiu
Sekretaria e
Komisioneve
Emi Shena
Departamenti
i Shërbimeve të
Brendshme
Drejtor
Pal Dajçi
Ekipi
Kombëtar
U-21
Trainer
Alban Bushi
Ekipi
Kombëtar
U-19
Trainer
Erjon Bogdani
Ekipi
Kombëtar
U-17
Trainer
Dzemal
Mustedanagic
Ekipi
Kombëtar
U-15
Trainer
Alessandro
Recenti
Ekipi
Kombëtar
Femra A
Trainer
Armir Grima
Ekipi
Kombëtar
Femra U-19
Trainer
Nevil Dede
Ekipi
Kombëtar
Futsal
Trainer
Erind Resuli
Zyra Rajonale
Tiranë
Specialist
Agim Mone
Zyra Rajonale
Durrës
Specialist
Arbër Kalemi
Zyra Rajonale
Shkodër
Specialist
Hysen Zmijani
Zyra Rajonale
Fier
Specialist
Maks Tegu
Zyra Rajonale
Elbasan
Specialist
Ilirjan File
Zyra Rajonale
Korçë
Specialist
Renato Rrapo
Specialist
Alban Tafaj
Club Liaison
Officer
TBC
Sektori i
Licensimeve
Përgjegjës:
Kejdi Tomorri
Specialiste
Kontabiliteti
Irma Zeri
Arkëtare
Evia Kumria
Magaziniere
Valentina
Bllumbi
Prokurime,
Hotele, udhëtime
Altin Kureta
Zëdhënëse
Shtypi
Jona Dervishi
PR Specialist
Tritan Kokona
Specialist
Erdis Çepele
Specialist IT
Adnand Dushku
Specialist i
Projekteve
Kejdi Tomorri
Recepsion Protokoll
Menaxhim
ambientesh
Alketa Arapi
Punonjës
A. Veshi
G. Ruci
P.Jankishta
A. Novaku
Qendra Sportive
Kamëz
Pergjegjes
Genc Xhafa
Punonjës
Z.Hasa
Xh.Zinga
H.Matraku
Stadiumi
"Elbasan Arena"
Drejtor
Dritan Kadia

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil