Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
-
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
-
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
-
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
-
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
-
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
5
4
1
0
13
2
Itali
5
4
1
0
13
3
Izrael
5
3
0
2
9
4
Shqipëri
5
2
0
3
6
5
Maqedoni
5
1
0
4
3
6
Lichtenstein
5
0
0
5
0

Njofitm: Kursi UEFA "A"

 NJOFTIM

Drejtoria Teknike prane Federtaes Shqiptare te Futbollit organizon per trajneret e futbollit Kursin UEFA "A".

Kursi fillon me date 23.05.2011 dhe perfundon me date 18.06.2011

Te interesuarit qe plotesojne kriteret e pranimit te paraqiten ne Zyrat e Federates Shqiptare te Futbollit.

Afati i fundit kohor i pranimit eshte deri me date 16.05.2011

 

Drejtoria Teknike e FSHF-se

 

 

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

DE BIAZI ANALIZON POST-ITALINË Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Xhani De Biazi, ka dalë sërish sot... https://t.co/r7JPPWyYQy

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
52
26
13
13
0
2
52
26
14
10
2
3
50
26
14
8
4
4
36
26
9
9
8
5
32
26
7
11
8

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil