Struktura organizative

President
Armand DUKA
Asistent
Sekretari i Pergjithshem
Ilir Shulku
Asistent
Rudina Zahiri
DEPARTAMENTI I FUTBOLLIT
Drejtori Teknik: TBC
DEPARTAMENTI I ADMINISTRATES
Drejtor: Denis Bastari

Ekipi
Kombëtar "A"
Trajner
TBC

Sektori i
Ekipeve
Kombëtare.
Dritan Babamusta
Ekipi Kombëtar
U-21
Trajner
Alban Bushi
Ekipi Kombëtar
U-19
Trajner
Erjon Bogdani
Ekipi Kombëtar
U-17
Trajner
Dzemal
Mustedanagic
Ekipi Kombëtar
U-15
Trajner
Eqerem Memushaj
Ekipi Kombëtar
Femra A
Trajner
Armir Grima
Ekipi Kombëtar
Femra U-19
Trajner
Nevil Dede
Ekipi Kombëtar
Futsal
Trajner
Erind Resuli
Specialist
Administrativ
Denis Lilo
Specialist
Fatos Kademi

Sektori i Zyrave
Rajonale & Futbolli Amator
Besnik Cela

Futbolli i
fëmijëve
Millan Baci

Zyra Rajonale
Tiranë
Agim Mone

Zyra Rajonale
Durrës
Arbër Kalemi

Zyra Rajonale
Elbasan
Ilirjan File

Zyra Rajonale
Korçë
Renato Rrapo

Zyra Rajonale
Fier
Maks Tegu

Zyra Rajonale
Shkodër
Hysen Zmijani

Sektori i
Edukimit Teknik
Astrit Maci

Specialist
Alban Tafaj


Sektori
i Financës
Flutura Dervishi

Specialiste
Kontabiliteti
Irma Zeri

Arkëtare
Evia Kumria
Magaziniere
Valentina Bllumbi
Lavanteri
Mimoza Shyti
Specialist Prokurime
& Biletari
Altin Kureta

Sektori i PR

Gerti Çarçani

Zëdhënëse
Shtypi
Jona Dervishi

Specialist
Erdis Çepele

Fotograf
Afrim Peposhi

Sektori
Marketing
Gazmend Malo
Specialist &
menaxhim dyqani FSHF
Ansi Çobani

Sektori i
Marrëdhënieve
Institucionale &
Projekte
Kejdi Tomorri
Sektori i
Shërbimeve të Brendshme
&Komplekset Sportive
Pal Dajçi

Specialist IT
Olti Prifti
Recepsion &
Protokoll Arkive
Alketa Arapi
Mirëmbajtje
Ambjentesh &
Dogana
Altin Bitincka
Shofere
Agim Veshi
Genci Ruci
P.Jankishta

Pastruese
Angjelina Novaku
Qendra Sportive
Kamëz
Genc Xhafa
Zenel Hasa
Xhevahir Singa
H.Matraku
Stadiumi
"Elbasan Arena"
TBC
Armela Balliu
Xh. Muzhaqi
E. Demoreti
H. Toska

Sektori
Ligjor &
Liçensime
Aldi Topçiu

Oficeri i
Sigurisë
TBC

Oficer
Integriteti
Aldi Topçiu

Sektori
i Garave
Lysjen Nurishmi

Liçensimi
Eduart Gjini

Asistenca e
Klubeve
TBC
Sekretari
Teknike
& Biletari
Emi Shena
Daniela Mujka

Sektori i
Arbitrimit
Sokol Jareci
Burimet Njerëzore
Klodiana Paluka

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
75
36
20
15
1
2
72
36
19
15
2
3
72
36
21
9
6
4
44
36
11
11
14
5
40
36
12
10
14

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil