Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
-
Shqipëri
11/06/17
Izrael
-
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
-
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
-
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
-
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
-
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
4
3
1
0
10
2
Itali
4
3
1
0
10
3
Izrael
4
3
0
1
9
4
Shqipëri
4
2
0
2
6
5
Maqedoni
4
0
0
4
0
6
Lichtenstein
4
0
0
4
0

Rregulloret 2016 - 2017

Njihuni me Rregulloret per sezonin e ri futbollistik 2016 - 2017. Shkarkoni materialet ne Pdf

Kodi i Disiplinës Sportive shkarko materialin PDF

Rregullore e dhomes Kombetare se zgjidhjes se konflikteve te FSHF shkarko materialin PDF

Rregullore e Veprimtarisë Futbollistike Futbolli i Femrave, 2014-2015 shkarko materialin PDF

Rregullore e Veprimtarisë Futbollistike Kategoria SUPERIORE, Kategoria e PARË, 2016-2017  shkarko materialin PDF

Rregullore e Veprimtarise futbollistike U-19 dhe U-17 Superiore dhe Kategoria Pare shkarko materialin PDF

Rregullore e Veprimtarisë Futbollistike Kategoria e DYTË, 2015-2015 shkarko materialin PDF

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

KOMBETARET E FEMRAVE Miqesoret e pas pak diteve, datat dhe oraret Ekipet Kombetare “A” dhe “U-19” te Femrave do... https://t.co/udCOjpozhW

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
46
22
12
10
0
2
44
22
13
5
4
3
42
22
11
9
2
4
28
22
7
7
8
5
27
22
6
9
7

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil