FSHF TV

"SPORTI BALLKANIK- ZHVILLIME DHE PERSPEKTIVA"

Presidenti i FSHF-së Duka përcolli mesazhin e tij përshëndetës për këtë Konferencë, teksa më pas trajneri i Kombëtares Gianni De Biasi referoi për disa minuta një temë në lidhje me etapat, ecurinë, dhe mentalitetin e fituesit që çoi Shqipërinë në finalet e Kampionatit Europian në Francë 2016.

"SPORTI BALLKANIK- ZHVILLIME DHE PERSPEKTIVA"

“FUTBOLLI DHE SFIDAT E KOHËS”, FSHF WORKSHOP NË UNIVERSITETIN E ELBASANIT

“FUTBOLLI DHE SFIDAT E KOHËS”, FSHF WORKSHOP NË UNIVERSITETIN E ELBASANIT

Federata Shqiptare e Futbollit promovon futbollin e fëmijëve në shkolla

Federata Shqiptare e Futbollit promovon futbollin e fëmijëve në shkolla

Egnatia Kampione e Kategorisë së Dytë, Presidenti Duka dorëzon trofeun

Egnatia Kampione e Kategorisë së Dytë, Presidenti Duka dorëzon trofeun

Pasioni nis nga shkollat, FSHF, promocion me nxënësit e shkollave 9 vjeçare

Pasioni nis nga shkollat, FSHF, promocion me nxënësit e shkollave 9 vjeçare

Akademia e Arbitrimit prezantohet te Universiteti “Marin Barleti”

Akademia e Arbitrimit prezantohet te Universiteti “Marin Barleti”

Presidenti Armand Duka viziton kantierin e punimeve te

Presidenti Armand Duka viziton kantierin e punimeve te "Arena Kombetare"

FSHF takohet me Arbëreshet në Palermo

FSHF takohet me Arbëreshet në Palermo

Prezantohet uniforma e re e kombetares

Prezantohet uniforma e re e kombetares

VLLAZNIA, fituese e KUPES SE SHQIPERISE per femra

VLLAZNIA, fituese e KUPES SE SHQIPERISE per femra

Startoi kursi “Goalkeeper UEFA A”, për herë të parë në Shqipëri

Startoi kursi “Goalkeeper UEFA A”, për herë të parë në Shqipëri

U-17/ TIRANA FITON KUPEN E SHQIPERISE

U-17/ TIRANA FITON KUPEN E SHQIPERISE

"ARENA KOMBETARE"

PARTIZANI fiton Kupen e Shqiperise U-19

PARTIZANI fiton Kupen e Shqiperise U-19

Gianni De Biasi merr urdhërin e lartë nga Presidenti i Italisë

Gianni De Biasi merr urdhërin e lartë nga Presidenti i Italisë

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF së

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF së

FSHF: Dritëroi, një KOLLOZ që do kujtohet përjetësisht!

FSHF: Dritëroi, një KOLLOZ që do kujtohet përjetësisht!

LIÇENSIMET E KLUBEVE, FSHF MBLEDH KATEGORINË E PARË DHE TË DYTË

LIÇENSIMET E KLUBEVE, FSHF MBLEDH KATEGORINË E PARË DHE TË DYTË

Shefi i Sektorit të Garave Nurishmi, flet për merkaton e janarit

Shefi i Sektorit të Garave Nurishmi, flet për merkaton e janarit

Shorti i gjysemfinaleve, Kupa e Shqiperise per moshat

Shorti i gjysemfinaleve, Kupa e Shqiperise per moshat

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
6
5
1
0
16
2
Itali
6
5
1
0
16
3
Shqipëri
6
3
0
3
9
4
Izrael
6
3
0
3
9
5
Maqedoni
6
1
0
5
3
6
Lichtenstein
6
0
0
6
0

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil