Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
-
Shqipëri
11/06/17
Izrael
-
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
-
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
-
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
-
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
-
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
4
3
1
0
10
2
Itali
4
3
1
0
10
3
Izrael
4
3
0
1
9
4
Shqipëri
4
2
0
2
6
5
Maqedoni
4
0
0
4
0
6
Lichtenstein
4
0
0
4
0

Lajmet e fundit

“Goalkeeper UEFA A” për herë të parë në Shqipëri

Ditën e martë dhe të mërkurë, respektivisht në 21 dhe 22 s... lexo më shumë »

Vendimi i Komisionit te Disiplines se FSHF date 17…

1.Lojtari i KF “Korabi”, Alfred Zefi, për goditje me koke ... lexo më shumë »

Kategoria e Parë, Kategoria e Dyte dhe moshat, nji…

Kategoria e Parë, Kategoria e Dyte dhe moshat, njihuni me ... lexo më shumë »

FSHF i kërkon klubeve opsionet e tyre për Projekt-…

Federata Shqiptare e Futbollit i ka kërkuar klubeve të par... lexo më shumë »

NJOFTIM ZYRTAR PER CESHTJEN SKENDERBEU

FSHF ben me dije opinionin sportiv publik ne lidhje me pra... lexo më shumë »

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
46
22
12
10
0
2
44
22
13
5
4
3
42
22
11
9
2
4
28
22
7
7
8
5
27
22
6
9
7

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil
Versioni desktopVersioni mobile