Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
-
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
-
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
-
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
-
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
-
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
5
4
1
0
13
2
Itali
5
4
1
0
13
3
Izrael
5
3
0
2
9
4
Shqipëri
5
2
0
3
6
5
Maqedoni
5
1
0
4
3
6
Lichtenstein
5
0
0
5
0

Lajmet e fundit

Shorti për ndeshjet e play-off në Kategorinë Super…

Sot në orën 12.00 në Federatën Shqiptare të Futbollit u ho... lexo më shumë »

14 shkolla dhe 140 nxënës mbyllin turneun e Durrës…

Vazhdon gara e futbollit ndërmjet shkollave 9-vjeçare, Së ... lexo më shumë »

Vendimi i Komisionit të Disiplinës së FSHF datë 19…

1.KF “Luftëtari” për sjellje të gabuar të spektatorëve, në... lexo më shumë »

Workshop - Sfidat e nje organizate sportive

Ne workshopin qe u zhvillua sot ne Universitetin Aleksande... lexo më shumë »

“FUTBOLLI DHE SFIDAT E KOHËS”, FSHF WORKSHOP NË UN…

“Futbolli dhe sfidat e kohës”. Një iniciativë e Universite... lexo më shumë »

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

Sh⚽rti për ndeshjet e play-off në Kategorinë Superiore U17 & U19 https://t.co/yXXX3IjEtg

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
75
35
20
15
0
2
71
35
19
14
2
3
71
35
21
8
6
4
41
35
10
11
14
5
40
35
10
10
15

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil