|
Egnatia |
3 - 2 |
Erzeni |
29-01-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
1 - 4 |
Egnatia |
19-01-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Skënderbeu |
13-01-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
0 - 5 |
Tirana |
24-12-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Egnatia |
16-12-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Egnatia |
11-12-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
3 - 0 |
Vllaznia |
02-12-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Laçi |
0 - 2 |
Egnatia |
28-11-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Partizani |
23-11-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Egnatia |
04-11-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Kukësi |
31-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Egnatia |
28-10-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
2 - 3 |
Egnatia |
23-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
3 - 0 |
Dinamo City |
06-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Teuta |
01-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Egnatia |
27-09-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Laçi |
23-09-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Egnatia |
18-09-2023 18:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
4 - 3 |
Erzeni |
13-09-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
0 - 4 |
Egnatia |
03-09-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Skënderbeu |
26-08-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
2 - 0 |
Lushnja |
24-01-2024 13:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Kukësi |
29-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Egnatia |
25-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
3 - 2 |
Erzeni |
21-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Egnatia |
17-05-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
2 - 0 |
Bylis |
06-05-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
0 - 4 |
Egnatia |
30-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Laçi |
22-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Egnatia |
16-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Partizani |
10-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 3 |
Egnatia |
01-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Teuta |
19-03-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Egnatia |
10-03-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
4 - 1 |
Kastrioti |
05-03-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
2 - 3 |
Egnatia |
24-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Vllaznia |
19-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Egnatia |
11-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Tirana |
06-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Vllaznia |
10-05-2023 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Egnatia |
26-04-2023 18:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Laçi |
0 - 3 |
Egnatia |
15-03-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Laçi |
28-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Skënderbeu |
02-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Korabi |
4 - 0 |
Egnatia |
01-03-2023 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
San Marino |
0 - 2 |
Albania |
31-03-2021 20:45 |
2022 FIFA World Cup - European Qualifiers - Group 9 |
|
Albania |
0 - 2 |
England |
28-03-2021 18:00 |
2022 FIFA World Cup - European Qualifiers - Group 9 |
|
Andora |
0 - 1 |
Albania |
25-03-2021 20:45 |
2022 FIFA World Cup - European Qualifiers - Group 9 |
|
Albania |
3 - 2 |
Belarus |
18-11-2020 16:00 |
2021 UEFA Nations League - League phase - GrpC4 |
|
Albania |
3 - 1 |
Kazahstan |
15-11-2020 18:00 |
2021 UEFA Nations League - League phase - GrpC4 |
|
Lituania |
0 - 0 |
Albania |
14-10-2020 18:00 |
2021 UEFA Nations League - League phase - GrpC4 |
|
Kazahstan |
0 - 0 |
Albania |
11-10-2020 15:00 |
2021 UEFA Nations League - League phase - GrpC4 |
|
Albania |
0 - 1 |
Lituania |
07-09-2020 20:45 |
2021 UEFA Nations League - League phase - GrpC4 |
|
Albania |
0 - 2 |
Franca |
17-11-2019 20:45 |
nav_euro - Qualifying Round - Grp H |
|
Albania |
2 - 2 |
Andora |
14-11-2019 20:45 |
nav_euro - Qualifying Round - Grp H |
|
Turqia |
1 - 0 |
Albania |
11-10-2019 20:45 |
nav_euro - Qualifying Round - Grp H |
|
Albania |
0 - 1 |
Italia |
09-10-2017 22:45 |
FIFA World Cup - Qualifying Round - Group G |
|
Spanja |
3 - 0 |
Albania |
06-10-2017 22:45 |
FIFA World Cup - Qualifying Round - Group G |
|
Maqedonia |
1 - 1 |
Albania |
05-09-2017 22:45 |
FIFA World Cup - Qualifying Round - Group G |
|
Albania |
2 - 0 |
Lichtenstein |
02-09-2017 20:00 |
FIFA World Cup - Qualifying Round - Group G |