|
Tërbuni |
4 - 1 |
Veleçiku |
20-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Besëlidhja |
3 - 3 |
Tërbuni |
06-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
3 - 1 |
Murlani |
30-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Naftëtari |
0 - 2 |
Tërbuni |
16-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
2 - 2 |
Iliria |
09-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Albanët |
0 - 4 |
Tërbuni |
03-03-2024 13:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Valbona |
24-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Gramshi |
10-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Valbona |
23-05-2023 16:00 |
Play-out Kat.Pare 22/23 |
|
Veleçiku |
1 - 2 |
Valbona |
18-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Sopoti |
11-05-2023 15:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi A |
|
Valbona |
4 - 0 |
Sopoti |
03-05-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
KF Ada |
1 - 4 |
Valbona |
29-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Bulqiza |
22-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
2 - 5 |
Valbona |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
4 - 0 |
K.F Murlani |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Valbona |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
1 - 3 |
Vora |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Valbona |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
3 - 1 |
Iliria |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramshi |
1 - 1 |
Valbona |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Sopoti |
4 - 3 |
Valbona |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
5 - 0 |
KF Ada |
05-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
0 - 5 |
Valbona |
28-01-2023 12:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
4 - 0 |
Shënkolli |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
0 - 1 |
Valbona |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
1 - 1 |
Veleçiku |
06-11-2022 13:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
1 - 1 |
Valbona |
01-11-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Naftëtari |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 1 |
Valbona |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Gramshi |
08-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Korabi |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Tërbuni |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Turbina |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Tërbuni |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 0 |
Tërbuni |
03-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Butrinti |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Tërbuni |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Tërbuni |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
3 - 0 |
Maliqi |
27-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
1 - 2 |
Tërbuni |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Apolonia |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
1 - 0 |
Tërbuni |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Lushnja |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 4 |
Erzeni |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 0 |
Besëlidhja |
19-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Butrinti |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Besëlidhja |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 3 |
Tërbuni |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
2 - 3 |
Besëlidhja |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Shkumbini |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Besëlidhja |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Vora |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
3 - 0 |
Besëlidhja |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 5 |
Burreli |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
3 - 1 |
Besëlidhja |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Pogradeci |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
3 - 1 |
Besëlidhja |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 2 |
Bylis |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Besëlidhja |
17-11-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Partizani |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 21/22 |
|
Burreli |
2 - 4 |
Besëlidhja |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Burreli |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Veleçiku |
28-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Oriku |
2 - 0 |
Besëlidhja |
25-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
4 - 3 |
Dinamo City |
21-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Besëlidhja |
13-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Korabi |
07-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besëlidhja |
04-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Vora |
2 - 1 |
Besëlidhja |
06-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Veleçiku |
1 - 1 |
Besëlidhja |
24-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Oriku |
19-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besëlidhja |
14-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Erzeni |
09-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Besëlidhja |
05-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Burreli |
28-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Partizani B |
2 - 6 |
Besëlidhja |
07-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Vora |
04-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
3 - 4 |
Egnatia |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 20/21 |
|
Shënkolli |
2 - 3 |
Iliria |
04-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare B |
|
FK Elbasani |
5 - 0 |
Shënkolli |
27-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Shënkolli |
0 - 3 |
Turbina |
21-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Oriku |
3 - 2 |
Shënkolli |
13-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Devolli |
06-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Iliria |
4 - 2 |
Shënkolli |
07-03-2020 15:00 |
Play-out Kat.Pare B |
|
FK Elbasani |
1 - 2 |
Shënkolli |
29-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
Oriku |
23-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Devolli |
3 - 1 |
Shënkolli |
15-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
Besa |
08-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
5 - 1 |
Shënkolli |
02-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Pogradeci |
25-01-2020 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
3 - 2 |
Iliria |
21-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
2 - 2 |
Lushnja |
07-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
FK Elbasani |
23-11-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Oriku |
1 - 1 |
Shënkolli |
09-11-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
Devolli |
02-11-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Pogradeci |
0 - 0 |
Shënkolli |
05-10-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Iliria |
2 - 0 |
Shënkolli |
28-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Turbina |
21-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Shënkolli |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Tirana |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Porto |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
19-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Porto |
16-05-2018 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Internacional Tirana |
6 - 4 |
Porto |
12-05-2018 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
1 - 0 |
Laçi |
06-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
Porto |
29-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
1 - 2 |
Vllaznia |
22-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 0 |
Porto |
15-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
2 - 1 |
Partizani |
08-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
2 - 1 |
Porto |
02-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
3 - 2 |
Tirana |
29-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
7 - 0 |
Porto |
18-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
6 - 0 |
Internacional Tirana |
14-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
11-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Porto |
04-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Porto |
18-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Porto |
10-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
2 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
23-12-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
2 - 2 |
Porto |
10-12-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
6 - 1 |
Porto |
25-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
1 - 2 |
Vllaznia |
19-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 0 |
Porto |
12-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
3 - 2 |
Laçi |
05-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
6 - 0 |
Kukësi |
22-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
2 - 2 |
Partizani |
15-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 0 |
Porto |
01-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
1 - 3 |
Akademia AAS |
24-09-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
5 - 0 |
Porto |
20-01-2018 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 A |
|
Porto |
1 - 0 |
Internacional Tirana |
21-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
1 - 0 |
Porto |
23-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
2 - 2 |
Laçi |
15-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Porto |
08-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
0 - 4 |
Akademia Futbollit |
02-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Porto |
29-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
2 - 0 |
Laçi |
19-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Porto |
12-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
3 - 0 |
Porto |
25-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
5 - 0 |
Porto |
18-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
0 - 4 |
Akademia Futbollit |
12-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Porto |
17-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
2 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
11-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
0 - 1 |
Internacional Tirana |
23-11-2016 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
0 - 1 |
Vllaznia |
20-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Kukësi |
5 - 3 |
Porto |
06-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
2 - 1 |
Olimpic |
30-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
1 - 1 |
Partizani |
23-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 0 |
Porto |
16-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
2 - 2 |
Tirana |
13-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Porto |
02-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
- |
Porto |
29-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A Faza e trete |
|
Partizani |
8 - 0 |
Porto |
20-01-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 16/17 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Porto |
20-01-2017 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 16/17 |
|
Brians |
0 - 2 |
Porto |
11-05-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 2 |
Porto |
01-05-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
0 - 1 |
Olimpic |
27-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 1 |
Porto |
23-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
4 - 6 |
Tirana |
16-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Porto |
10-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
2 - 2 |
Partizani |
02-04-2016 11:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
0 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
14-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Brians |
1 - 2 |
Porto |
28-02-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
2 - 2 |
Partizani |
21-02-2016 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
7 - 2 |
Porto |
14-02-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
1 - 0 |
Akademia Futbollit |
20-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Laçi |
4 - 2 |
Porto |
13-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Olimpic |
2 - 0 |
Porto |
02-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Porto |
28-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
3 - 1 |
Brians |
08-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
1 - 0 |
Internacional Tirana |
25-10-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
5 - 4 |
Laçi |
04-10-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Porto |
27-09-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
2 - 2 |
Laçi |
02-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
2 - 3 |
Internacional Tirana |
23-01-2016 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 15/16 Gr A |