|
Apolonia |
1 - 1 |
Korabi |
17-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Apolonia |
09-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Kastrioti |
03-03-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
1 - 0 |
Apolonia |
24-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Kastrioti |
17-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Apolonia |
10-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
03-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Apolonia |
28-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Flamurtari |
20-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
AF Elbasani |
11-12-2023 12:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
0 - 0 |
Apolonia |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
Korabi |
26-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
4 - 1 |
Lushnja |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Vora |
11-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Bylis |
29-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 3 |
Apolonia |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
4 - 1 |
Tomori |
07-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Apolonia |
02-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Burreli |
28-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
3 - 2 |
Apolonia |
24-09-2023 19:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Besa |
17-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Apolonia |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Apolonia |
03-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Apolonia |
24-01-2024 13:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Korabi |
13-12-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Korabi |
08-06-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Egnatia |
07-12-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Apolonia |
30-11-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Korabi |
22-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Apolonia |
6 - 3 |
Teuta |
16-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Apolonia |
23-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Apolonia |
18-05-2023 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
07-05-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Besëlidhja |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Apolonia |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Burreli |
07-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
4 - 1 |
Apolonia |
31-03-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Oriku |
20-03-2023 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
2 - 3 |
Apolonia |
12-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Tërbuni |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Besa |
19-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Apolonia |
12-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Korabi |
06-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Flamurtari |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 1 |
Apolonia |
21-12-2022 12:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
1 - 2 |
Apolonia |
12-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Skënderbeu |
04-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Tomori |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Apolonia |
06-11-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
3 - 0 |
Apolonia |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 3 |
Dinamo City |
16-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Apolonia |
08-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Lushnja |
01-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
2 - 1 |
Apolonia |
19-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
5 - 2 |
Turbina |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Apolonia |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Kukësi |
18-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Besëlidhja |
12-10-2022 12:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Apolonia |
25-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Dinamo City |
1 - 3 |
Apolonia |
01-06-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Bylis |
26-05-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
2 - 2 |
Apolonia |
14-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
6 - 1 |
Vora |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Apolonia |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Burreli |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Apolonia |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Pogradeci |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
2 - 1 |
Apolonia |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Bylis |
20-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Apolonia |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Besa |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
0 - 1 |
Apolonia |
27-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Tomori |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Apolonia |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Maliqi |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
0 - 2 |
Apolonia |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Apolonia |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
0 - 2 |
Apolonia |
22-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Lushnja |
18-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Korabi |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Apolonia |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Apolonia |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Besëlidhja |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 2 |
Apolonia |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Butrinti |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Apolonia |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Tërbuni |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
1 - 1 |
Apolonia |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Shkumbini |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Erzeni |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Flamurtari |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Apolonia |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Teuta |
6 - 1 |
Apolonia |
26-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Tirana |
21-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Laçi |
08-05-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Apolonia |
03-05-2021 18:00 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Kastrioti |
28-04-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Apolonia |
24-04-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 2 |
Teuta |
10-04-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
5 - 2 |
Apolonia |
04-04-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Skënderbeu |
21-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Apolonia |
12-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Apolonia |
08-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Partizani |
03-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Apolonia |
27-02-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Bylis |
20-02-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Apolonia |
13-02-2021 14:00 |
Superiore 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Apolonia |
24-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 3 |
Kukësi |
20-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Laçi |
16-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Apolonia |
09-01-2021 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Kastrioti |
30-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Apolonia |
27-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Vllaznia |
23-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Teuta |
19-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Apolonia |
13-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Partizani |
25-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Apolonia |
21-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
Bylis |
08-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Apolonia |
04-11-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
6 - 1 |
Shënkolli |
30-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 3 |
Laçi |
15-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Bylis |
5 - 0 |
Apolonia |
09-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Kukësi |
01-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
4 - 2 |
Apolonia |
21-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
7 - 0 |
Akademia Futbollit |
16-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Bylis |
17-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Apolonia |
10-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Apolonia |
12-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Flamurtari |
29-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Vllaznia |
24-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Kukësi |
19-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Vllaznia |
11-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Vllaznia |
05-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 3 |
Teuta |
28-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Vllaznia |
19-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Bylis |
15-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
5 - 2 |
Vllaznia |
07-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 3 |
Vllaznia |
03-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Partizani |
09-03-2020 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Skënderbeu |
29-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
KS Luftëtari |
22-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Vllaznia |
16-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Laçi |
25-01-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Flamurtari |
21-01-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Kukësi |
18-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Vllaznia |
14-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Laçi |
24-08-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Vllaznia |
24-06-2020 16:30 |
Kupa 1/4 Grupi A 19/20 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Teuta |
11-06-2020 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi A 19/20 |
|
Vllaznia B |
0 - 0 |
FK Spartak Tirana |
07-03-2020 15:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Vllaznia B |
1 - 1 |
Mirdita |
23-02-2020 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Sopoti |
4 - 1 |
Vllaznia B |
08-02-2020 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Vllaznia B |
2 - 3 |
Partizani B |
21-12-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Vora |
4 - 0 |
Vllaznia B |
14-12-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Vllaznia B |
3 - 2 |
KF Ada |
16-11-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
FK Kamza |
2 - 1 |
Vllaznia B |
02-11-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Vllaznia B |
5 - 1 |
Internacional Tirana |
27-10-2019 14:30 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Flamurtari |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Burreli |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Vllaznia |
26-05-2019 12:00 |
Play-Off Superiore U-19 18/19 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Flamurtari |
18-05-2019 10:00 |
Play-Off Superiore U-19 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 0 |
Vllaznia |
11-05-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
4 - 1 |
Shënkolli |
05-05-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Tirana |
28-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Vllaznia |
20-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
1 - 1 |
Vllaznia |
10-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Partizani |
07-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
0 - 1 |
Vllaznia |
31-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia AAS |
1 - 4 |
Vllaznia |
03-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Laçi |
24-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Vllaznia |
17-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Partizani |
11-02-2019 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Vllaznia |
16-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
8 - 0 |
Shënkolli |
09-12-2018 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
2 - 0 |
Vllaznia |
02-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
5 - 0 |
Internacional Tirana |
25-11-2018 11:30 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
1 - 4 |
Vllaznia |
14-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Vllaznia |
11-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Akademia AAS |
05-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Vllaznia |
28-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Tirana |
17-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Akademia Futbollit |
28-09-2018 16:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 5 |
Vllaznia |
23-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
6 - 1 |
Iliria |
16-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
0 - 2 |
Vllaznia |
09-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
02-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Besa |
06-02-2019 12:00 |
U-19 Gjysem Finale |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Shkëndija Dr. |
03-02-2019 12:00 |
U-19 Gjysem Finale |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Vllaznia |
26-01-2019 14:00 |
Kupa U-19 Grupi A |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Partizani |
19-01-2019 14:00 |
Kupa U-19 Grupi A |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Flamurtari |
31-05-2018 17:00 |
Play-Off Superiore U-19 17/18 |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
Teuta |
28-05-2018 17:00 |
Play-Off Superiore U-19 17/18 |
|
Vllaznia |
4 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
20-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Akademia AAS |
13-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Vllaznia |
06-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Tirana |
29-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
1 - 2 |
Vllaznia |
22-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Laçi |
15-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Vllaznia |
08-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
01-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Kukësi |
0 - 4 |
Vllaznia |
25-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
7 - 0 |
Porto |
18-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 2 |
Vllaznia |
11-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Akademia AAS |
04-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
3 - 4 |
Vllaznia |
25-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Partizani |
18-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
5 - 0 |
Akademia Futbollit |
11-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Vllaznia |
23-12-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Internacional Tirana |
13-12-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 3 |
Kukësi |
26-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
1 - 2 |
Vllaznia |
19-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Vllaznia |
22-10-2017 11:30 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 2 |
Vllaznia |
14-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Internacional Tirana |
0 - 3 |
Vllaznia |
08-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 4 |
Vllaznia |
22-02-2018 14:00 |
Gjysem Finale |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
Dinamo City |
03-02-2018 12:00 |
Gjysem Finale |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Partizani |
27-01-2018 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 A |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Akademia AAS |
20-01-2018 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 A |
|
Laçi |
0 - 1 |
Vllaznia |
21-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 8 |
Tirana |
14-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 0 |
Vllaznia |
07-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Olimpic |
30-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Internacional Tirana |
23-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 0 |
Vllaznia |
12-04-2017 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Partizani |
09-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Kukësi |
0 - 2 |
Vllaznia |
01-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Porto |
29-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
1 - 1 |
Vllaznia |
18-03-2017 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Porto |
12-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Vllaznia |
04-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Tirana |
25-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Vllaznia |
19-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Internacional Tirana |
12-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
0 - 2 |
Vllaznia |
18-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Partizani |
11-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Olimpic |
27-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
0 - 1 |
Vllaznia |
20-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Vllaznia |
30-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
22-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
1 - 3 |
Vllaznia |
16-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Laçi |
12-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
0 - 4 |
Vllaznia |
02-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Kukësi |
0 - 2 |
Vllaznia |
25-09-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
- |
Porto |
29-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A Faza e trete |
|
Tirana |
5 - 4 |
Vllaznia |
16-02-2017 13:30 |
Kupa e Shqiperise U-17 Gjysem Finale16/17 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Skënderbeu |
04-02-2017 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 Gjysem Finale16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Internacional Tirana |
29-01-2017 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 Gr A 1/4 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Porto |
20-01-2017 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 16/17 |