|
Flamurtari |
0 - 0 |
Lushnja |
16-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Apolonia |
09-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Lushnja |
03-03-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Lushnja |
25-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Lushnja |
11-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Bylis |
03-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Lushnja |
28-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
2 - 2 |
Tomori |
20-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Lushnja |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Burreli |
10-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
3 - 2 |
Lushnja |
02-12-2023 17:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Besa |
27-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
4 - 1 |
Lushnja |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Korabi |
11-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
2 - 2 |
Lushnja |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
3 - 1 |
Kastrioti |
29-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Lushnja |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Lushnja |
01-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 4 |
Flamurtari |
28-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
0 - 2 |
Lushnja |
23-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
AF Elbasani |
18-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
4 - 3 |
Lushnja |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Apolonia |
03-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Egnatia |
2 - 0 |
Lushnja |
24-01-2024 13:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Tomori |
0 - 3 |
Lushnja |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Lushnja |
3 - 0 |
Labëria |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Korabi |
23-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Pare 22/23 |
|
Tomori |
3 - 1 |
Korabi |
07-05-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Tomori |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Apolonia |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Tomori |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Burreli |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Tomori |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Oriku |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Tomori |
26-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Tërbuni |
18-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
3 - 3 |
Besa |
05-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Turbina |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
3 - 0 |
Tomori |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Flamurtari |
12-12-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Tomori |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Besëlidhja |
05-11-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Tomori |
31-10-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Tomori |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Skënderbeu |
15-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
2 - 1 |
Tomori |
08-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Dinamo City |
02-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Tomori |
17-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Lushnja |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 0 |
Tomori |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
1 - 3 |
Laçi |
17-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tomori |
4 - 0 |
Burreli |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tomori |
1 - 1 |
Pogradeci |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
4 - 3 |
Tomori |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Bylis |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
3 - 3 |
Tomori |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Besa |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
1 - 2 |
Tomori |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Tomori |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Tërbuni |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
1 - 2 |
Tomori |
07-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Tomori |
03-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
5 - 2 |
Shkumbini |
26-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Tomori |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
3 - 1 |
Tomori |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Burreli |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
0 - 3 |
Tomori |
22-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Turbina |
18-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Tomori |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Besëlidhja |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 1 |
Tomori |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Butrinti |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Erzeni |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Tomori |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
5 - 2 |
Maliqi |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
0 - 5 |
Tomori |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
1 - 1 |
Tomori |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Lushnja |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Tomori |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Korabi |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Tomori |
17-11-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Laçi |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Lushnja |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Tomori |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Egnatia |
27-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Besa |
0 - 2 |
Tomori |
24-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Tomori |
13-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Flamurtari |
06-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Tomori |
03-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Lushnja |
27-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Tomori |
21-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Egnatia |
2 - 0 |
Tomori |
23-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Besa |
19-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Turbina |
09-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Tomori |
05-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Pogradeci |
28-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Tomori |
21-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
4 - 0 |
FK Elbasani |
07-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Tomori |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 20/21 |
|
Lushnja |
3 - 2 |
Pogradeci |
28-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Pogradeci |
0 - 1 |
Apolonia |
20-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Besa |
3 - 2 |
Pogradeci |
14-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Pogradeci |
5 - 1 |
Turbina |
29-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Besa |
0 - 2 |
Pogradeci |
23-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Lushnja |
16-02-2020 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Pogradeci |
08-02-2020 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Pogradeci |
3 - 0 |
FK Elbasani |
01-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Pogradeci |
25-01-2020 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Oriku |
21-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Pogradeci |
14-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Pogradeci |
4 - 3 |
Devolli |
07-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Pogradeci |
23-11-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Pogradeci |
3 - 1 |
Besa |
09-11-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Pogradeci |
02-11-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Apolonia |
26-10-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
FK Elbasani |
2 - 3 |
Pogradeci |
20-10-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Pogradeci |
0 - 0 |
Shënkolli |
05-10-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Oriku |
1 - 0 |
Pogradeci |
28-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Pogradeci |
3 - 0 |
Iliria |
21-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Devolli |
3 - 0 |
Pogradeci |
14-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Bylis |
1 - 2 |
Pogradeci |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Pogradeci |
0 - 4 |
Bylis |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Vllaznia |
26-05-2019 12:00 |
Play-Off Superiore U-19 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 2 |
Besa |
18-05-2019 12:00 |
Play-Off Superiore U-19 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 0 |
Vllaznia |
11-05-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
05-05-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Akademia Futbollit |
27-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia AAS |
1 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
21-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
6 - 1 |
Iliria |
14-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Internacional Tirana |
07-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Laçi |
1 - 4 |
Shkëndija Tiranë |
04-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 2 |
Shënkolli |
17-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
03-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Tirana |
23-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
1 - 4 |
Shkëndija Tiranë |
16-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
5 - 0 |
Akademia Futbollit |
09-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
1 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
23-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
19-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Iliria |
09-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Akademia AAS |
25-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Vllaznia |
11-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 0 |
Laçi |
04-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
28-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 0 |
Partizani |
20-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
07-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
7 - 0 |
Shënkolli |
30-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Iliria |
1 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
24-09-2018 15:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia AAS |
1 - 4 |
Shkëndija Tiranë |
20-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
16-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
02-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 3 |
Besa |
03-02-2019 10:00 |
U-19 Gjysem Finale |
|
Tirana |
0 - 4 |
Shkëndija Tiranë |
30-01-2019 13:00 |
Kupa U-19 Grupi A |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 0 |
Iliria |
18-01-2019 14:00 |
Kupa U-19 Grupi A |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 1 |
Internacional Tirana |
16-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
4 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
06-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Akademia Futbollit |
29-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
3 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
22-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 0 |
Porto |
15-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
09-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Kukësi |
01-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Akademia AAS |
25-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
2 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
18-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 2 |
Vllaznia |
11-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
04-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 2 |
Laçi |
25-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Internacional Tirana |
0 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
18-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Kukësi |
11-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
2 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
23-12-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
09-12-2017 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
1 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
25-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Tirana |
19-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
12-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 2 |
Akademia Futbollit |
04-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
29-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 2 |
Internacional Tirana |
22-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Kukësi |
3 - 5 |
Shkëndija Tiranë |
14-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 0 |
Porto |
01-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Partizani |
24-09-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 4 |
Vllaznia |
22-02-2018 14:00 |
Gjysem Finale |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Teuta |
03-02-2018 10:00 |
Gjysem Finale |
|
Shkëndija Tiranë |
6 - 0 |
Internacional Tirana |
20-01-2018 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 A |
|
Shkëndija Tiranë |
7 - 0 |
Porto |
14-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
07-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Tirana |
30-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 4 |
Shkëndija Tiranë |
23-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 0 |
Vllaznia |
12-04-2017 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
2 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
08-04-2017 13:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
5 - 1 |
Olimpic |
02-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Partizani |
29-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
18-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Partizani |
12-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
0 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
26-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Vllaznia |
19-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
11-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
7 - 1 |
Olimpic |
17-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 0 |
Akademia Futbollit |
03-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 2 |
Tirana |
26-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
19-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
1 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
06-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Laçi |
30-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
22-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Kukësi |
16-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
2 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
12-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Porto |
02-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
25-09-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
- |
Partizani |
29-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A Faza e trete |
|
Tirana |
3 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
29-01-2017 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 Gr A 1/4 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 3 |
Partizani |
20-01-2017 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 16/17 |
|
Iliria |
1 - 1 |
Shkendia B |
08-05-2016 10:00 |
U-17 Pare A 15/16 |
|
Shkendia B |
5 - 1 |
Besëlidhja |
01-05-2016 10:00 |
U-17 Pare A 15/16 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Shkendia B |
24-04-2016 10:00 |
U-17 Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
0 - 4 |
Shkendia B |
10-04-2016 10:00 |
U-17 Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
0 - 4 |
Shkendia B |
07-04-2016 12:00 |
U-17 Pare A 15/16 |
|
Shkendia B |
0 - 0 |
Iliria |
02-04-2016 10:00 |
U-17 Pare A 15/16 |
|
Shkendia B |
0 - 1 |
Kukësi |
20-03-2016 10:00 |
U-17 Pare A 15/16 |
|
Shkendia B |
6 - 0 |
Kastrioti |
06-03-2016 10:00 |
U-17 Pare A 15/16 |
|
Iliria |
1 - 2 |
Shkendia B |
28-02-2016 10:00 |
U-17 Pare A 15/16 |
|
Shkendia B |
2 - 3 |
Besëlidhja |
20-02-2016 10:00 |
U-17 Pare A 15/16 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Shkendia B |
20-12-2015 10:00 |
U-17 Pare A 15/16 |
|
Shkendia B |
4 - 1 |
Iliria |
26-11-2015 10:00 |
U-17 Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
1 - 2 |
Shkendia B |
22-11-2015 10:00 |
U-17 Pare A 15/16 |
|
Shkendia B |
4 - 2 |
Kukësi |
15-11-2015 10:00 |
U-17 Pare A 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Shkendia B |
08-11-2015 10:00 |
U-17 Pare A 15/16 |
|
Shkendia B |
6 - 0 |
Kastrioti |
02-11-2015 10:00 |
U-17 Pare A 15/16 |
|
SHKENDIJA (REMBEC) U-15 |
1 - 2 |
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
02-07-2014 14:30 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
5 - 1 |
Oktapodi |
01-06-2014 09:00 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
K.F. KORÇA 2011 U-15 |
3 - 2 |
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
24-05-2014 09:00 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
5 - 0 |
Young Boys Korça |
17-05-2014 10:00 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
K.F. SKENDERBEU (B) U15 |
2 - 2 |
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
10-05-2014 09:00 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
2 - 1 |
KF Pogradeci U15 A |
12-04-2014 09:00 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
K.F.MALIQI U15 |
1 - 1 |
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
05-04-2014 11:00 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
8 - 1 |
K.F.SKENDERBEU U15 (A) |
03-04-2014 09:00 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
Oktapodi |
1 - 5 |
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
28-12-2013 13:15 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
5 - 2 |
K.F. KORÇA 2011 U-15 |
21-12-2013 09:00 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
Young Boys Korça |
0 - 9 |
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
15-12-2013 12:30 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
2 - 3 |
K.F. SKENDERBEU (B) U15 |
07-12-2013 09:00 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
K.F.SKENDERBEU U15 (A) |
2 - 3 |
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
30-11-2013 10:30 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
5 - 0 |
KF Pogradeci U15 |
23-11-2013 11:00 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
7 - 0 |
SHKENDIJA (REMBEC) U-15 |
16-11-2013 09:00 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
KF Pogradeci U15 A |
1 - 3 |
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
09-11-2013 09:00 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
2 - 0 |
K.F.MALIQI U15 |
02-11-2013 12:00 |
MOSHA U-15 - 13/14 |
|
Oktapodi |
0 - 3 |
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
09-06-2013 09:00 |
Mosha U-15 - 12/13 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
2 - 4 |
K.F.SKENDERBEU U15 (A) |
01-06-2013 11:30 |
Mosha U-15 - 12/13 |
|
Young Boys Korça |
1 - 2 |
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
26-05-2013 10:30 |
Mosha U-15 - 12/13 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
7 - 3 |
K.F. KORÇA 2011 U-15 |
18-05-2013 09:45 |
Mosha U-15 - 12/13 |
|
K.F.SKENDERBEU B U13 |
2 - 0 |
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
03-05-2013 15:00 |
Mosha U-15 - 12/13 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
2 - 3 |
K.F. SKENDERBEU (B) U15 |
27-04-2013 10:15 |
Mosha U-15 - 12/13 |
|
Bilishti |
0 - 1 |
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
20-04-2013 11:00 |
Mosha U-15 - 12/13 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
2 - 0 |
KF Pogradeci U15 |
12-04-2013 12:00 |
Mosha U-15 - 12/13 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
7 - 1 |
KF Pogradeci U13 A |
06-04-2013 09:00 |
Mosha U-15 - 12/13 |
|
Oktapodi |
1 - 3 |
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
12-01-2013 12:00 |
Mosha U-15 - 12/13 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
3 - 0 |
K.F.SKENDERBEU U15 (A) |
29-12-2012 10:00 |
Mosha U-15 - 12/13 |
|
Young Boys Korça |
1 - 1 |
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
22-12-2012 09:30 |
Mosha U-15 - 12/13 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
0 - 2 |
K.F. KORÇA 2011 U-15 |
08-12-2012 10:30 |
Mosha U-15 - 12/13 |
|
K.F.SKENDERBEU B U13 |
4 - 2 |
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
01-12-2012 10:15 |
Mosha U-15 - 12/13 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
2 - 4 |
K.F. SKENDERBEU (B) U15 |
28-11-2012 12:30 |
Mosha U-15 - 12/13 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
2 - 2 |
KF Pogradeci U15 |
17-11-2012 10:30 |
Mosha U-15 - 12/13 |
|
K.F. POGRAGECI (B) U-15 |
10 - 0 |
KF Pogradeci U13 A |
10-11-2012 10:30 |
Mosha U-15 - 12/13 |