|
Tomori |
1 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
16-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Tomori |
09-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Tomori |
03-03-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
1 - 4 |
Flamurtari |
25-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Tomori |
17-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
1 - 3 |
AF Elbasani |
10-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
2 - 0 |
Tomori |
03-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Apolonia |
28-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
2 - 2 |
Tomori |
20-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Teuta |
29-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Kastrioti |
21-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Tirana |
06-05-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Teuta |
30-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Erzeni |
22-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
2 - 2 |
Teuta |
15-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Laçi |
09-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
0 - 2 |
Partizani |
01-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Teuta |
10-03-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Vllaznia |
06-03-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Teuta |
25-02-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Kukësi |
18-02-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Teuta |
12-02-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Bylis |
07-02-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
4 - 3 |
Teuta |
30-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Partizani |
0 - 2 |
Teuta |
26-01-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Egnatia |
22-01-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Kastrioti |
14-01-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Teuta |
22-12-2022 15:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Tirana |
16-12-2022 15:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Teuta |
11-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Erzeni |
14-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Teuta |
02-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Laçi |
29-10-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 4 |
Partizani |
21-10-2022 17:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Teuta |
15-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Teuta |
08-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Vllaznia |
30-09-2022 17:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Teuta |
16-09-2022 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Kukësi |
09-09-2022 17:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Teuta |
03-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Bylis |
27-08-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Teuta |
21-08-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Teuta |
15-05-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Vllaznia |
12-05-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
1 - 4 |
Teuta |
11-04-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
6 - 1 |
Egnatia |
04-04-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Apolonia |
2 - 3 |
Teuta |
26-03-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Egnatia |
0 - 5 |
Teuta |
13-03-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Tirana |
10-05-2023 17:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tirana |
3 - 0 |
Teuta |
26-04-2023 18:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Teuta |
2 - 0 |
Kukësi |
01-03-2023 17:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Teuta |
1 - 0 |
Erzeni |
03-02-2023 16:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Teuta |
18-01-2023 16:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Teuta |
2 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
11-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 0 |
Teuta |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tomori |
1 - 1 |
Pogradeci |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
4 - 3 |
Tomori |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Bylis |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
3 - 3 |
Tomori |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Besa |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Tomori |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Tërbuni |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
1 - 2 |
Tomori |
07-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Tomori |
03-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
5 - 2 |
Shkumbini |
26-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Tomori |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Vora |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
3 - 1 |
Tomori |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
0 - 3 |
Tomori |
22-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Turbina |
18-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Besëlidhja |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 1 |
Tomori |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Butrinti |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Erzeni |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Tomori |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
5 - 2 |
Maliqi |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
0 - 5 |
Tomori |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Apolonia |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
1 - 1 |
Tomori |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Lushnja |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Tomori |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Korabi |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Tomori |
17-11-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Laçi |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Lushnja |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Tomori |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Egnatia |
27-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Besa |
0 - 2 |
Tomori |
24-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Tomori |
13-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Flamurtari |
06-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Tomori |
03-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Lushnja |
27-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Tomori |
21-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Teuta |
4 - 2 |
Bylis |
21-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Turbina |
07-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Teuta |
02-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Teuta |
17-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Vllaznia |
10-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Laçi |
13-12-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Teuta |
08-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Teuta |
5 - 0 |
Kastrioti |
12-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 20/21 |
|
Teuta |
4 - 0 |
Tërbuni |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 20/21 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Skënderbeu |
18-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
11-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Vllaznia |
05-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
6 - 1 |
KS Luftëtari |
27-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 5 |
Teuta |
20-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 5 |
Tirana |
07-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
03-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Bylis |
08-03-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
04-03-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 2 |
Laçi |
29-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
KS Luftëtari |
22-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Flamurtari |
16-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
08-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 3 |
Partizani |
02-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
5 - 1 |
KS Luftëtari |
26-01-2020 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Kukësi |
22-01-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
22-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
4 - 0 |
KS Luftëtari |
14-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 2 |
Vllaznia |
07-12-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
23-11-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Teuta |
09-11-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
03-11-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 3 |
Tirana |
27-10-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
KS Luftëtari |
23-10-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Bylis |
19-10-2019 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
05-10-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Laçi |
28-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
22-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Flamurtari |
14-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
31-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Partizani |
28-08-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Turbina |
01-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
26-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
3 - 2 |
Kukësi |
12-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
04-05-2019 15:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Tirana |
28-04-2019 16:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
20-04-2019 19:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Laçi |
14-04-2019 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
10-04-2019 15:30 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
1 - 3 |
KS Luftëtari |
06-04-2019 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Flamurtari |
10-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 2 |
KS Luftëtari |
03-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 5 |
Kastrioti |
27-01-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
29-09-2018 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Flamurtari |
01-09-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
25-08-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Kastrioti |
18-08-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
5 - 3 |
KS Luftëtari |
08-05-2019 17:00 |
Kupa e Shqiperise 1/2 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Tirana |
24-04-2019 16:00 |
Kupa e Shqiperise 1/2 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Partizani |
03-04-2019 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi A 18/19 |
|
KS Luftëtari |
2 - 5 |
Besa |
31-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Dinamo City |
24-02-2019 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Flamurtari |
17-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
KS Luftëtari |
3 - 0 |
Teuta |
15-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
FK Elbasani |
10-11-2018 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
KS Luftëtari |
2 - 2 |
Shkëndija Dr. |
04-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
KS Luftëtari |
3 - 0 |
Pogradeci |
06-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
KS Luftëtari |
3 - 1 |
Skënderbeu |
23-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Egnatia |
06-02-2019 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
Egnatia |
0 - 3 |
KS Luftëtari |
23-01-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Vora |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Vora |
0 - 4 |
KS Luftëtari |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Albania |
2 - 1 |
Kosove |
26-05-2018 17:00 |
|
|
Albania |
2 - 1 |
Kosove |
24-05-2018 17:00 |
|
|
Besa |
3 - 1 |
Vllaznia B |
28-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Besa |
14-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
3 - 0 |
Korabi |
31-03-2018 15:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
2 - 2 |
Burreli |
17-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
1 - 0 |
Tërbuni |
10-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
1 - 0 |
Shkëndija Dr. |
22-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
2 - 0 |
Teuta |
08-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Besa |
01-04-2018 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
AF Dinamo |
0 - 0 |
Besa |
25-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
0 - 1 |
Teuta |
12-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
3 - 2 |
AF Dinamo |
29-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
0 - 1 |
Dinamo City |
24-09-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
2 - 1 |
Korabi |
03-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Besa |
24-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
0 - 0 |
Vllaznia B |
17-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Besa |
10-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
0 - 1 |
Burreli |
03-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Besa |
28-01-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Besa |
23-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
1 - 4 |
Besëlidhja |
16-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Besa |
10-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Besa |
25-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
0 - 1 |
Kastrioti |
19-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Besa |
04-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
1 - 5 |
Egnatia |
28-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Burreli |
1 - 3 |
Besa |
21-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
3 - 1 |
Erzeni |
15-10-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
2 - 0 |
Tërbuni |
30-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
2 - 0 |
Dinamo City |
17-09-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Besa |
27-09-2017 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Besa |
1 - 2 |
Tirana |
13-09-2017 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Pepa |
1 - 1 |
Tomori |
28-05-2017 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Tomori |
14-05-2017 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
KS Luftëtari |
3 - 2 |
Tomori |
09-04-2017 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Tomori |
05-03-2017 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Pepa |
0 - 2 |
Tomori |
11-12-2016 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Tomori |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
28-11-2016 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Tomori |
13-11-2016 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Tomori |
2 - 2 |
Apolonia |
06-11-2016 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Pogradeci |
4 - 3 |
Tomori |
06-05-2017 17:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Tomori |
4 - 2 |
Shkumbini |
29-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Tomori |
2 - 3 |
Bylis |
22-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Tomori |
15-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Shkumbini |
2 - 1 |
Tomori |
25-03-2017 15:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Bylis |
2 - 0 |
Tomori |
18-03-2017 15:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Tomori |
0 - 1 |
Lushnja |
11-03-2017 15:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Turbina |
2 - 0 |
Tomori |
18-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Tomori |
03-12-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Lushnja |
27-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Bylis |
01-10-2016 14:30 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Tomori |
26-09-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Maqedonia |
2 - 1 |
Albania |
31-10-2016 16:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Serbia |
2 - 0 |
Albania |
28-10-2016 13:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Albania |
0 - 1 |
Italia |
26-10-2016 17:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp4 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Tomori |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Tomori |
0 - 3 |
Kukësi |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Butrinti |
2 - 2 |
Tomori |
01-05-2016 10:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
3 - 2 |
Tirana U19/B |
17-04-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Tomori |
10-04-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
0 - 4 |
Bylis |
03-04-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
1 - 2 |
Lushnja |
20-03-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
06-03-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Tirana U19/B |
02-03-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Butrinti |
3 - 1 |
Tomori |
28-02-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |
|
Bilisht Sport |
0 - 4 |
Tomori |
24-04-2016 16:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Tomori |
6 - 1 |
Gramozi |
13-12-2015 14:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Oriku |
2 - 1 |
Tomori |
06-12-2015 14:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Bilisht Sport |
29-11-2015 14:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Bylis |
1 - 2 |
Tomori |
20-12-2015 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
3 - 0 |
Albpetrol |
17-05-2015 12:00 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
3 - 2 |
Tomori |
10-05-2015 12:00 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
Tomori |
0 - 1 |
AF Dinamo |
03-05-2015 12:30 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
Lushnja |
3 - 0 |
Tomori |
26-04-2015 12:00 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
Tomori |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
19-04-2015 12:00 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Tomori |
22-03-2015 12:00 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
KS Luftëtari |
3 - 1 |
Tomori |
15-03-2015 12:00 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
Albpetrol |
2 - 1 |
Tomori |
08-03-2015 12:00 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Apolonia |
01-03-2015 12:00 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
2 - 1 |
Tomori |
22-02-2015 12:00 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
Tomori |
1 - 2 |
AF Dinamo |
14-12-2014 12:00 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Lushnja |
23-11-2014 12:00 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
Tomori |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
09-11-2014 12:00 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Albpetrol |
02-11-2014 00:00 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Tomori |
26-10-2014 12:00 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Butrinti |
18-10-2014 12:00 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
AF Dinamo |
1 - 2 |
Tomori |
05-10-2014 12:00 |
U-19 Pare B 14/15 |
|
TOMORI B U17 |
2 - 0 |
VLORA "D" U17 |
27-05-2014 16:00 |
PLAY OFF U17 B 2014 |
|
TOMORI B U17 |
5 - 3 |
Vlora K |
21-05-2014 15:30 |
PLAY OFF U17 B 2014 |
|
TOMORI B U17 |
3 - 0 |
FLAMURTARI FC U15/T |
26-04-2014 11:00 |
PLAY OFF U17 B 2014 |
|
TOMORI B U17 |
4 - 3 |
Albpetrol |
21-03-2014 10:00 |
U17 GR.B - 13/14 |
|
TOMORI B U17 |
3 - 2 |
JEHONA U17 |
08-03-2014 11:00 |
U17 GR.B - 13/14 |
|
TOLE-ALBA U17 |
2 - 1 |
TOMORI B U17 |
05-03-2014 15:00 |
U17 GR.B - 13/14 |
|
TOMORI B U17 |
2 - 3 |
Çerma |
22-02-2014 11:00 |
U17 GR.B - 13/14 |
|
Albpetrol |
2 - 4 |
TOMORI B U17 |
28-11-2013 10:00 |
U17 GR.B - 13/14 |
|
TOMORI B U17 |
4 - 1 |
JF Lushnje 1920 |
16-11-2013 14:30 |
U17 GR.B - 13/14 |
|
TOMORI B U17 |
5 - 0 |
Divjaka |
03-11-2013 10:00 |
U17 GR.B - 13/14 |
|
TOMORI B U17 |
0 - 3 |
TOLE-ALBA U17 |
19-10-2013 11:00 |
U17 GR.B - 13/14 |
|
JF Lushnje 1920 |
0 - 1 |
TOMORI B U17 |
04-05-2013 11:30 |
U17 GR.B F.II - 12/13 |
|
TOMORI B U17 |
1 - 1 |
TOLE-ALBA U17 |
14-04-2013 10:00 |
U17 GR.B F.II - 12/13 |
|
TOMORI B U17 |
1 - 1 |
ITEA-SPORT U17 |
27-03-2013 15:00 |
U17 GR.B F.II - 12/13 |
|
Divjaka |
1 - 2 |
TOMORI B U17 |
12-01-2013 11:00 |
Mosha U-17 B - 12/13 |