|
Teuta |
1 - 1 |
Vllaznia |
15-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Partizani |
06-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Egnatia |
10-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Vllaznia |
12-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Kastrioti |
20-11-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Tirana |
30-10-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Vllaznia |
24-10-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Vllaznia |
6 - 3 |
Dinamo City |
18-10-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Vllaznia |
02-10-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Vllaznia |
26-09-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Teuta |
18-09-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Laçi |
3 - 5 |
Vllaznia |
11-09-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Vllaznia |
6 - 1 |
Pogradeci |
17-11-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Labëria |
2 - 1 |
Vllaznia |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Vllaznia |
31-05-2021 19:00 |
Kupa e Shqiperise 1/4 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Laçi |
14-04-2021 16:00 |
Kupa e Shqiperise 1/4 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Korabi |
17-03-2021 16:00 |
Kupa e Shqiperise 1/4 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Laçi |
26-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Vllaznia |
21-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Kastrioti |
17-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Vllaznia |
13-05-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Vllaznia |
07-05-2021 18:00 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Teuta |
03-05-2021 18:00 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Vllaznia |
28-04-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Skënderbeu |
24-04-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 6 |
Vllaznia |
18-04-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Vllaznia |
10-04-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Partizani |
03-04-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Vllaznia |
21-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Bylis |
12-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Kukësi |
08-03-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Vllaznia |
03-03-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Tirana |
27-02-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Vllaznia |
21-02-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Apolonia |
13-02-2021 14:00 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Laçi |
05-02-2021 18:00 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Vllaznia |
31-01-2021 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Kastrioti |
24-01-2021 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Vllaznia |
20-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Vllaznia |
15-01-2021 18:00 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Teuta |
08-01-2021 18:00 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Vllaznia |
30-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
5 - 1 |
Skënderbeu |
27-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Vllaznia |
23-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Vllaznia |
19-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Partizani |
13-12-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 3 |
Vllaznia |
09-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Bylis |
05-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
2 - 4 |
Kukësi |
29-11-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Skënderbeu |
0 - 2 |
Vllaznia |
08-11-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
7 - 0 |
Devolli |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 20/21 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Tirana |
02-08-2020 20:00 |
Finale Kupa e Shqiperise 19/20 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Kukësi |
15-07-2020 20:45 |
Finale Kupa e Shqiperise 19/20 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Teuta |
02-07-2020 20:45 |
Finale Kupa e Shqiperise 19/20 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Laçi |
29-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Partizani |
19-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Teuta |
11-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Skënderbeu |
06-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 3 |
Teuta |
28-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 5 |
Teuta |
20-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Tirana |
15-06-2020 20:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Teuta |
07-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Teuta |
03-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Flamurtari |
08-03-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Teuta |
04-03-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Kukësi |
29-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
3 - 2 |
Teuta |
22-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Vllaznia |
16-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
08-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Teuta |
02-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Bylis |
26-01-2020 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Laçi |
21-01-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 3 |
Teuta |
23-12-2019 12:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Partizani |
18-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Teuta |
14-12-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Skënderbeu |
08-12-2019 16:30 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Teuta |
24-11-2019 16:30 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Teuta |
23-10-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Flamurtari |
18-10-2019 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Teuta |
05-10-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Kukësi |
28-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Teuta |
21-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Vllaznia |
14-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
31-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Teuta |
27-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Bylis |
24-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Vllaznia |
24-06-2020 16:30 |
Kupa 1/4 Grupi A 19/20 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Teuta |
11-06-2020 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi A 19/20 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Erzeni |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Teuta |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Teuta |
6 - 2 |
Tërbuni |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Teuta |
18-09-2019 15:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Kastrioti |
04-05-2019 15:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Partizani |
20-04-2019 16:00 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Kastrioti |
14-04-2019 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
10-04-2019 15:30 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Kukësi |
06-04-2019 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Kastrioti |
30-03-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Tirana |
17-03-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Kastrioti |
03-03-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Laçi |
24-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Kastrioti |
17-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Kastrioti |
09-02-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Skënderbeu |
02-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Laçi |
26-01-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Kastrioti |
23-12-2018 13:30 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Kukësi |
14-12-2018 18:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
07-12-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
0 - 2 |
Kukësi |
25-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Teuta |
12-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Kukësi |
06-11-2018 18:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Flamurtari |
02-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Kukësi |
28-10-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 2 |
Kukësi |
20-10-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Partizani |
08-10-2018 13:45 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Kukësi |
04-10-2018 17:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
29-09-2018 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
FK Kamza |
23-09-2018 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Kukësi |
15-09-2018 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Tirana |
02-09-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Kukësi |
26-08-2018 19:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Laçi |
19-08-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Kukësi |
23-01-2019 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 18/19 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
Oriku |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 18/19 |
|
Oriku |
1 - 2 |
Kukësi |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 5 |
Vllaznia |
23-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Kukësi |
19-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Vllaznia |
13-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
FK Kamza |
09-05-2018 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Laçi |
29-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
KS Luftëtari |
21-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Vllaznia |
15-04-2018 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Lushnja |
07-04-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Skënderbeu |
31-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Vllaznia |
19-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Partizani |
14-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
FK Kamza |
0 - 0 |
Vllaznia |
10-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Flamurtari |
05-03-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Vllaznia |
28-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Vllaznia |
25-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Teuta |
19-02-2018 18:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Vllaznia |
10-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
4 - 1 |
Vllaznia |
04-02-2018 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
1 - 3 |
Kukësi |
26-01-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Vllaznia |
22-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
FK Kamza |
16-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Vllaznia |
09-12-2017 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Laçi |
03-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
26-11-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Lushnja |
22-11-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Vllaznia |
19-11-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Skënderbeu |
05-11-2017 00:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Vllaznia |
29-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Partizani |
22-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Vllaznia |
16-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Flamurtari |
12-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Vllaznia |
30-09-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Vllaznia |
23-09-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Teuta |
17-09-2017 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Vllaznia |
10-09-2017 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia B |
2 - 2 |
Oriku |
17-05-2018 16:30 |
Playoff Kat e Pare 17/18 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Tirana |
13-12-2017 13:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Vllaznia |
29-11-2017 18:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Kastrioti |
27-09-2017 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Vllaznia |
13-09-2017 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Tirana |
27-05-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Vllaznia |
20-05-2017 17:30 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
KS Luftëtari |
10-05-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
4 - 3 |
Vllaznia |
06-05-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Korabi |
29-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Vllaznia |
22-04-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Partizani |
16-04-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Vllaznia |
09-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Vllaznia |
31-03-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Teuta |
19-03-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Laçi |
12-03-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Vllaznia |
04-03-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Skënderbeu |
25-02-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Korabi |
0 - 2 |
Vllaznia |
19-02-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
Flamurtari |
11-02-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Vllaznia |
05-02-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 3 |
KS Luftëtari |
10-12-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Korabi |
30-11-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Vllaznia |
25-11-2016 18:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Partizani |
20-11-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Vllaznia |
06-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Vllaznia |
30-10-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Teuta |
23-10-2016 13:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Laçi |
17-10-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Vllaznia |
12-10-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 3 |
Skënderbeu |
01-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Flamurtari |
18-09-2016 13:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia B |
3 - 0 |
Tirana U19/A |
02-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Vllaznia |
15-02-2017 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Teuta |
01-02-2017 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
0 - 3 |
Vllaznia |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Bylis |
18-05-2016 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Vllaznia |
14-05-2016 17:30 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Tërbuni |
08-05-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Vllaznia |
30-04-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Flamurtari |
25-04-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Vllaznia |
17-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Teuta |
09-04-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Vllaznia |
20-03-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Tirana |
13-03-2016 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 4 |
Vllaznia |
09-03-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Kukësi |
05-03-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Laçi |
27-02-2016 13:30 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Vllaznia |
21-02-2016 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Partizani |
13-02-2016 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Vllaznia |
07-02-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Skënderbeu |
30-01-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
Bylis |
23-12-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Vllaznia |
19-12-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Tërbuni |
12-12-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Vllaznia |
02-12-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Flamurtari |
28-11-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Vllaznia |
23-11-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Teuta |
18-11-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Vllaznia |
08-11-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Vllaznia |
31-10-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Tirana |
25-10-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 3 |
Vllaznia |
17-10-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Kukësi |
03-10-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Laçi |
27-09-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Vllaznia |
20-09-2015 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Vllaznia |
17-02-2016 13:30 |
Kupa 1/4 Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Skënderbeu |
24-01-2016 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Apolonia |
04-11-2015 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 15/16 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Pogradeci |
30-09-2015 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 15/16 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Vllaznia |
18-02-2015 14:00 |
Kupa Grupi B 1/4 14/15 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Kukësi |
04-02-2015 14:00 |
Kupa Grupi B 1/4 14/15 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Vllaznia |
14-02-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Tirana |
08-02-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Vllaznia |
31-01-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Kukësi |
24-01-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Skënderbeu |
21-12-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Vllaznia |
17-12-2014 16:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Laçi |
13-12-2014 13:00 |
Superiore 14/15 |
|
FK Elbasani |
1 - 4 |
Vllaznia |
07-12-2014 13:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Vllaznia |
29-11-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Flamurtari |
22-11-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Vllaznia |
08-11-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Vllaznia |
29-10-2014 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Partizani |
19-10-2014 13:00 |
Superiore 14/15 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Vllaznia |
05-10-2014 13:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
FK Elbasani |
27-09-2014 16:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Apolonia |
20-09-2014 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Vllaznia |
14-09-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Tirana |
11-09-2014 16:00 |
Superiore 14/15 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Vllaznia |
31-08-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Kukësi |
24-08-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Kastrioti |
19-11-2014 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 14/15 |
|
Kastrioti |
0 - 4 |
Vllaznia |
05-11-2014 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
KF Adriatiku Mamurras |
22-10-2014 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 14/15 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
0 - 2 |
Vllaznia |
01-10-2014 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 14/15 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Vllaznia |
18-05-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
11-05-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Vllaznia |
04-05-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
FK Elbasani |
27-04-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Apolonia |
2 - 6 |
Vllaznia |
23-04-2014 14:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Besa |
20-04-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 6 |
Vllaznia |
09-04-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Partizani |
06-04-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
7 - 1 |
Laçi |
23-03-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Vllaznia |
02-03-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Shkëndija Dr. |
23-02-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Teuta |
16-02-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Dinamo City |
22-12-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 2 |
Vllaznia |
14-12-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
7 - 0 |
Kukësi |
11-12-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
FK Elbasani |
0 - 3 |
Vllaznia |
08-12-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
7 - 3 |
Apolonia |
01-12-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
1 - 1 |
Vllaznia |
24-11-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
6 - 2 |
Tirana |
20-11-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
7 - 3 |
Olimpic |
03-11-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
0 - 2 |
Vllaznia |
30-10-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Skënderbeu |
27-10-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Vllaznia |
13-10-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Flamurtari |
06-10-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Vllaznia |
22-09-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Vllaznia |
07-12-2013 13:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Bullgaria |
1 - 1 |
Albania |
17-11-2013 14:30 |
European Under-19 Championship - 2014 |
|
Albania |
1 - 1 |
Sllovakia |
14-11-2013 18:00 |
European Under-19 Championship - 2014 |
|
Greqia |
1 - 0 |
Albania |
12-11-2013 17:00 |
European Under-19 Championship - 2014 |
|
Vllaznia |
6 - 1 |
Laçi |
19-05-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
4 - 2 |
Vllaznia |
12-05-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Skënderbeu |
04-05-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
1 - 4 |
Shkëndija Tiranë |
28-04-2013 11:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Vllaznia |
21-04-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
6 - 0 |
Pogradeci |
14-04-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
KF Ada |
1 - 2 |
Vllaznia |
07-04-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
3 - 4 |
Vllaznia |
31-03-2013 14:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Shkëndija Dr. |
24-03-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Vllaznia |
17-03-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Besa |
10-03-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Vllaznia |
03-03-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
FK Elbasani |
24-02-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Vllaznia |
02-12-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Shkumbini |
25-11-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Vllaznia |
17-11-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Vllaznia |
07-11-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
KF Ada |
04-11-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Flamurtari |
28-10-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 1 |
Vllaznia |
21-10-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Dinamo City |
13-10-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Besa |
2 - 0 |
Vllaznia |
07-10-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Tirana |
30-09-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
Vllaznia |
23-09-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
FK Kamza |
16-09-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Kastrioti |
11-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Besa |
27-04-2013 16:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
Flamurtari |
28-10-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Iliria |
03-10-2012 14:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Vllaznia |
6 - 3 |
Tërbuni |
20-05-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 1 |
Vllaznia |
12-05-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Tirana |
06-05-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Besa |
0 - 3 |
Vllaznia |
29-04-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Shkëndija Dr. |
22-04-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Vllaznia |
15-04-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Besëlidhja |
08-04-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Vllaznia |
01-04-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
9 - 1 |
Laçi |
25-03-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Pogradeci |
2 - 4 |
Vllaznia |
22-03-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
6 - 0 |
Teuta |
04-03-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
KF Ada |
1 - 4 |
Vllaznia |
12-02-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Vllaznia |
18-12-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
14-12-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Vllaznia |
04-12-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Besa |
27-11-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 3 |
Vllaznia |
20-11-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Dinamo City |
13-11-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Vllaznia |
06-11-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
5 - 0 |
Skënderbeu |
30-10-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Laçi |
2 - 2 |
Vllaznia |
23-10-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
FK Elbasani |
02-10-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
KF Ada |
18-09-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Estonia |
1 - 1 |
Albania |
18-10-2011 15:00 |
European Under-17 Championship - 2012 |
|
Albania |
0 - 1 |
Gjermania |
15-10-2011 15:00 |
European Under-17 Championship - 2012 |
|
Sllovakia |
1 - 2 |
Albania |
13-10-2011 15:00 |
European Under-17 Championship - 2012 |